Get a site

Huser Avusor Ayder Yayla Turu


Değerli konuklarımız bölgenin en ideal ve uygun fiyatlı seyahat acentesi olarak Huser Yaylası, Avusor Yaylası, Ayder Yaylası, Zipline Turumuz 10.00 da Rize Yeni Meydan karşısı ofisimiz önünden kalkacak olan aracımız Huser, Avusor, Ayder Yaylası turunu gerçekleştirmek üzere yolculuğa çıkıyoruz.

Not: Günübirlik turlarımız Rize ve Trabzon kalkışlıdır. Trabzon kalkışlı tur fiyatı ve bilgisi için bizlere ulaşın.

Kalkış Saati:
Rize’den: 08.00 – 17.30
Trabzon’dan: 07.00 – 18.30
Tel No: +90 552 456 50 53

Yolculuğumuzda Fırtına Deresi boyunca Fırtına Vadisinde adrenalin ve heyecanı seven misafirlerimizin Zipline aktivitesine katılabilmeleri için süre veriyoruz. 30 dakikanın ardından Rize’nin en güzel ilçelerinden biri olan Çamlıhemşin’e varıyoruz. Daha sonra yeşilin her türlü tonuna tanıklık ederek Ayder Yaylasına varıyoruz.

Ayder’de Kaçkarların zirvesinden akan Gelinin Duvağına benzediği için Gelintülü ismini ile anılan Gelintülü Şelalesini görüyoruz. Ayder yaylasında 2 saat serbest zaman ardından bulut diyarına yolculuğumuza devam ediyoruz. Yolumuzun üzerinde olan 2700 rakımlı Avusor Yaylasında mola verip doğal yaşamı görme şansı bulacaksınız.

Konuklarımız öğle yemeğini Avusor Yaylasında alabilirler. Yöre halkının yaşamını, doğal parkuru ve temiz havayı soluyacağınız yaylada büyüleneceksiniz. Huzur bitmiyor yolculuğumuza devam ediyoruz. Huser yaylasına ulaşmamız ardından araçlardan inip kısa bir yürüyüş parkuru ardından zirveye ulaşıyoruz.

Şansımız varsa hava durumuna göre gün batımını ve bulut denizi izleme imkanı bulacaksınız. Salıncakla çocukluğunuza yolculuk edip, özgürce bulutların üzerinde sallanabilirsiniz. Gün batımını ve salıncak keyfini tulum horonlarla taçlandırıp turumuzu sonlandırıyor ve Rize’ye doğru yola çıkıyoruz.Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Open chat