Get a site

Karagöl Muratlı Barajı Çoruh Zipline Turu


Değerli konuklarımız bölgenin en ideal ve uygun fiyatlı seyahat acentesi olarak Borçka Karagöl, Muratlı Barajı, Çoruh Zipline Turu 09.00 da Rize Yeni Meydan karşısı ofisimiz önünden kalkacak olan aracımız Borçka Karagöl turunu gerçekleştirmek üzere yolculuğa çıkıyoruz. Yolculuğumuzda ilk durağımız Fındıklı ilçesinde bulunan tarihi konaklar.

Not: Günübirlik turlarımız Rize ve Trabzon kalkışlıdır. Trabzon kalkışlı tur fiyatı ve bilgisi için bizlere ulaşın.

Kalkış Saati:
Rize’den: 08.00 – 17.30
Trabzon’dan: 07.00 – 18.30
Tel No: +90 552 456 50 53

Çağlayan Köyünde tarihi konakları ziyaret edip çay bahçelerinde fotoğraf çekilme imkanı bulacaksınız. Rize yaşantısını görerek ,yaşam , yapılar hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Konaklar ziyaretimiz ardından yolumuza devam ediyor Çoruh vadisinin en uzun parkuru olan Çoruh Zıpline’de mola vererek Zipline adrenalini yaşama fırsatı bulacaksınız.

Çoruh Zıpline tesisimizde isteğe bağlı restoranda öğle yemeğinizi alabilirsiniz. Molamız ardından Muratlı Baraj Gölü’ne ulaşıyoruz. Köyden sular altında kalan Cami minaresi ,fabrika bacalarını görme şansı bulup fotoğraf çekme imkanı bulacaksınız.

Turumuza Karagöl ile devam ediyoruz. 19. yy da toprak kayması sonucu Klaskur deresinin önü kapanmasıyla oluşan Borçka Karagöl’e varınca gölü çevreleyen yürüyüş parkurunda yürüyüş yapıp , gölün tüm güzelliklerini görebileceksiniz. Verilen serbest zaman ardından turumuzu sonlandırıyor Rize’ye doğru yola çıkıyoruz.Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Open chat