Get a site

Mavi Göl Kuzualan Şelalesi Giresun Kalesi Turu


Değerli konuklarımız bölgenin en ideal ve uygun fiyatlı seyahat acentesi olarak Mavi Göl, Kuzualan Şelalesi, Giresun Kalesi Turu 08.00 da Rize Yeni Meydan karşısı ofisimiz önünden kalkacak olan aracımız Mavigöl turunu gerçekleştirmek üzere yolculuğa çıkıyoruz.

Not: Günübirlik turlarımız Rize ve Trabzon kalkışlıdır. Trabzon kalkışlı tur fiyatı ve bilgisi için bizlere ulaşın.

Kalkış Saati:
Rize’den: 08.00 – 17.30
Trabzon’dan: 07.00 – 18.30
Tel No: +90 552 456 50 53

Karadeniz sahil yolundan yeşil ve mavinin harman olduğu doğayı takip ederek Giresun’a kadar panoramik yolculuk esnasında Karadeniz coğrafi özellikleri görme imkanı bulacaksınız. Giresun’a yaklaşınca vereceğimiz mola esnasında Giresun Adasını görme fotoğraf çekme imkanı bulacaksınız.

Yolculuğumuza devam ederek ana yoldan ayrılıp Dereli ilçesine doğru devam ediyoruz. Doğal yapısı ve hoş görüntüsüyle sizleri büyüleyecek Kuzualan Şelalesini görerek fotoğraflama imkanı bulacaksınız. Sizleri yaz sıcağında serinletecek olup temiz hava ve su sesinin verdiği huzur tarifsiz.

Ardından Karadeniz mavi olarak bilinse de doğal yapısı rengi ve konumuyla büyüleyici göl Mavigöl’e ulaşıyoruz. Mavinin açık renginde olup şeffaf bir görüntüyle muhteşem bir manzara oluşturuyor. Belirli kısmına kadar girmek mümkün olan gölde serinleme fırsatı bulacaksınız.

Mavigöl seyri fotoğraf molası ve keşif ardından Ordu Merkez’e ulaşarak serbest zaman veriyoruz. İsteyen Teleferik ile Boztepe’ye çıkabilir. Serbest zaman ardından turumuzu tamamlayıp, Rize’ye doğru yola çıkıyoruz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Open chat