Get a site

Uzungöl Suni Şelale Seyir Terası Sultan Murat Turu


Değerli konuklarımız bölgenin en ideal ve uygun fiyatlı seyahat acentesi olarak Uzungöl, Suni Şelaleler, Seyir Terası, Sultan Murat Yaylası Turu 09.00 da Rize Yeni Meydan karşısı ofisimiz önünden kalkacak olan aracımız Uzungöl turunu gerçekleştirmek üzere yolculuğa çıkıyoruz.

Not: Günübirlik turlarımız Rize ve Trabzon kalkışlıdır. Trabzon kalkışlı tur fiyatı ve bilgisi için bizlere ulaşın.

Kalkış Saati:
Rize’den: 08.00 – 17.30
Trabzon’dan: 07.00 – 18.30
Tel No: +90 552 456 50 53

İlk durağımız tarihi kiremit köprü olacaktır. Fotoğraf molası ardından yolculuğumuza devam ederek at çiftliğinde mola veriyoruz. Dileyen konuklarımız ata binmeleri ardından Sultan Murat Yaylası’na ulaşıp yeşilin her tonuna şahit olup temiz nefes alarak huzurlu zaman geçireceksiniz.

Yaylada serbest zaman ardından Uzungöl vadisine hareket edip sırasıyla Seyir terasından Uzungöl’e kuş bakışı fotoğraflama imkanı bulacaksınız. Ardından yapay suni şelaleleri görme fırsatı bulup yemek molası veriyoruz.

Yemek molamız ardından Uzungöl’ün simgesi tarihi camii yanında siz değerli konuklarımıza serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman bitiminde turumuzu sonlandırıyor, Rize’ye doğru yola çıkıyoruz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Open chat